Юні волиняни відпочивають в Одесі

news

З 13 листопада по 3 грудня група дітей з Волинської області відпочиватиме та навчатиметься в Одесі. 

Повідомляють по це на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Впродовж трьох тижнів діти з сімей пільгових категорій міста Ковеля та інших населених пунктів Волині перебуватимуть в Українському Дитячому Центрі «Молода гвардія». Для школярів організоване навчання у школі, змістовний відпочинок та оздоровлення.
У таборі розпочалась дванадцята тематична зміна «Планета добра». Вона має на меті створення виховного середовища для розвитку моральної і духовної культури дітей і підлітків, їх соціально-значимих якостей; сприяння самореалізації дітей у благодійній діяльності.
До 3 грудня оздоровчий центр стане майданчиком народження нових проектів, спрямованих на формування духовної культури, національної свідомості та морально-етичних якостей у дітей. Школярі зможуть стати учасниками конкурсу відеоробіт «100 ідей для України», взяти участь у заходах проекту «Мій всесвіт», продемонструвати свої таланти під час фестивалю «Творчість дарує крила», відвідати тренінгові заняття «Школа прав дитини» за участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Впродовж цього року у «Молодій гвардії» уже побувало 26 ковельських дітей пільгових категорій. Путівки в Український Дитячий Центр придбані за кошти державного бюджету. Підготовкою відповідних документів для організації відпочинку школярів займався відділ сім’ї і молоді виконавчого комітету міської ради.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев