ЄС спростував інформацію щодо “відсутності зауважень” до антикорупційних законів

news

Повідомляє gazeta.ua

Представництво Євросоюзу в Україні поширило офіційну заяву після висловлювань представників української влади про “відсутність зауважень” з боку ЄС щодо пакету “антикорупційних законів”, ухваленого Радою на минулому пленарному тижні.

Текст заяви від імені посла Яна Томбінського розміщений у Facebook на сторінці дипмісії.

Посол ЄС заявив, що твердження українських посадовців про схвалення законів Брюсселем не мають ґрунту.

“Я хочу підкреслити, що ані представництво ЄС, ані якийсь інший орган ЄС не висловлював жодних коментарів щодо змісту відповідного пакету, ані публічно, ані в будь-який інший спосіб”, – сказав Томбінський.

Він також наголосив, що оцінка цих законів з боку ЄС ще триває, і лише після її завершення Брюссель зможе повідомити Київ про свою позицію.

Нагадаємо, сьогодні, 23 листопада, спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що Україна не отримала жодного зауваження від європейської комісії щодо так званих “безвізових” законів.

21 листопада президент Петро Порошенко повідомив, що підписав “безвізові закони”, які раніше ухвалив український парламент.

Спеціальна доповідь Європейської комісії щодо готовності України до візової лібералізації з Євросоюзом очікується в середині грудня.

0 Комментариев