ЄС скасує санкції проти Януковича, Росію можуть повернути у G8 – важливі події за ніч

news

Повідомляє gazeta.ua

Gazeta.ua пропонує найважливіші новини за минулу ніч понеділка, 23 листопада.

1.Євросоюз має намір скасувати санкції проти колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення в березні 2016 року. Про це повідомив заступник генерального прокурора України Віталій Касько.

2.Бригади “Укренерго” готові впродовж чотирьох діб ліквідувати наслідки вибухів електроопор на адмінмежі з Кримом. Про це повідомив керівник Херсонських магістральних електромереж “Укренерго” Ігор Босько. Коли це відбудеться, залежить від результатів переговорних процесів, які ведуть ініціатори блокади з керівництвом країни.

3.Росія знову може стати членом клубу розвинених країн, перетворивши його з “Великої сімки” в “вісімку”, проте тільки після врегулювання кризи в Україні та продовження співпраці із Заходом щодо Сирії. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

4. У Бельгії на засіданні Ради нацбезпеки ухвалено рішення не знижувати рівень оцінки терористичної загрози. Про це повідомляє голова уряду Шарль Мішель. Рівень терористичної загрози для Брюсселя залишається на максимальній позначці – чотири. Що означає “серйозну та безпосередню” загрозу.

5. Чехія готова брати участь у наземній операції в Сирії. Про це заявив міністр оборони Чехії Мартін Стропницький.

0 Комментариев