ЄС подобаються “безвізові” закони, ухвалені Верховною Радою

news

Повідомляє gazeta.ua

Україна не отримала жодного зауваження від європейської комісії щодо так званих “безвізових” законів. Про це повідомив спікер парламенту Володимир Гройсман під час брифінгу, відповідаючи на запитання про те, чи були у Європейської комісії зауваження щодо закону про спецконфіскацію.

“По жодному із законів з пакету по безвізовому режиму ми не отримали жодних заперечень, тому вони будуть підписані і оприлюднені”, – сказав Гройсман.

Він уточнив, що закони направлені на підпис президенту.

21 листопада президент Петро Порошенко повідомив, що підписав “безвізові закони”, які раніше ухвалив український парламент. “Ми виконали технічні умови і очікуємо рішення ЄС щодо перспектив запровадження безвізового режиму”, сказав він.

Спеціальна доповідь Європейської комісії щодо готовності України до візової лібералізації з Євросоюзом очікується в середині грудня.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила низку законів з так званого “безвізового пакету”. Зокрема, щодо спецконфіскації, арешту майна корупціонерів, внесення “антидискримінаційної” поправки у Трудовий кодекс.

0 Комментариев