“єЧергу” планують запустити для легкових автомобілів

news

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури анонсувало можливість реєстрації водіїв легкових автомобілів у системі “єЧерга” для перетину кордону.

Рішення уряду про це було ухвалено з метою спрощення процедури перетину кордону.

Як прокоментував нововведення прем’єр-міністр Денис Шмигаль, реформа цифровізації є невід’ємним елементом підвищення якості державного управління.

Ми продовжуємо масштабувати наш успішний проєкт “єЧерга” для зручного перетину кордонів,

— зазначив Шмигаль.

Читайте також: Спроба підкупити прикордонника: на залізничному пункті пропуску «Ягодин» спіймали порушника

Олександр Кубраков, очільник Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, пояснив, що розробка послуги для легковиків є викликом через необхідність застосування різних принципів роботи “єЧерги” для різних типів транспорту. Однак мета уряду полягає у забезпеченні можливості всім транспортним засобам виїжджати з країни без необхідності очікувати перед кордоном.

За словами Кубракова, кожен водій, пасажир та перевізник має мати впевненість у тому, що перетин кордону відбудеться вчасно, щоб вони встигли до аеропорту або доставили товар у визначені терміни. Планується запуск тестування послуги “єЧерга” для водіїв легкових автомобілів до кінця поточного року.

Нагадаємо, єЧерга для автобусів також працює. Так, в Україні з 12 лютого відбулися зміни у виїзді за кордон

Як зареєструватися в єЧергу в чергу через “Дію”?

Необхідно зареєструватися в системі “єЧерга” і вибрати пункт пропуску та дату перетину. Система автоматично резервує місце в черзі на визначений період. Після цього перевізник прибуває до пункту пропуску у визначений час і проходить контроль без необхідності стояти в черзі.

Пункти пропуску, де доступна єЧерга:

  • Краківець – Корчова
  • Рава-Руська – Гребенне
  • Устилуг – Зосин (для порожніх вантажівок)
  • Шегині – Медика
  • Ягодин – Дорогуськ (для порожніх вантажівок)
  • Ягодин – Дорогуськ

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев