Які питання вирішуватиме у Києві губернатор Волині?

news

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик відбув із робочим відрядженням до столиці.

Про це повідомляють у прес-службі Волинської ОДА.

У Києві Володимир Гунчик працюватиме упродовж двох днів, 5­ та 6 жовтня. Матиме зустрічі у кількох міністерствах та відомствах, працюватиме й у Адміністрації Президента України.

Сьогодні, 5 жовтня, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області візьме участь у робочій зустрічі Президента України з головами обласних, Київської міської державних адміністрацій, під час якої з­поміж актуальних питань акцентуватимуть на додаткових заходів щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції.

Наступного дня Володимир Гунчик зустрінеться із керівництвом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Володимир Гунчик продовжуватиме лобіювати інтереси волинських шахтарів та вугільної галузі. Також розмовлятиме щодо ДП «Волиньторф» ­- одного зі стратегічних підприємств області.

Про роботу КХП №2 й подальші перспективи підприємства говоритиме у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Питання щодо створення на Волині офісу великих платників податків – тема для розмови голови облдержадміністрації та керівника Державної фіскальної служби України Романа Насірова. Нагадаємо, що 5 серпня цього року наказом голови ДФСУ крупні підприємства зобов’язуються перейти на обслуговування до так званих офісів великих платників податків, зокрема, волиняни – до Львова. А позаяк область ризикує за таких обставин втратити в надходженнях до казни, при чому чималу суму, голова облдержадміністрації ще в середині серпня підтримав ідею членів правління обласного об’єднання організації роботодавців України щодо звернення із відповідного приводу до керівництва держави. Варто наголосити, що голова Волинської ОДА уже мав зустрічі з Романом Насіровим. Нині знову наголошуватиме на необхідності створення офісу великих платників податків на Волині.

0 Комментариев