Які петиції не підтримали лучани?

news

Серед останніх звернень, за які не проголосували городяни, були прохання позначити 30-метрову зону зупинки маршруток,  ідея бетонного скейт-парку, ремонти фонатану на Київському майдані і стратегічно важливих ділянок доріг, скасування евакуаторів. Про це пише Район.Луцьк.

На сайті Єдина система електронних петиціївийшов термін голосування за звернення, які зареєстрували понад 14 діб тому.

Ігор  Адамчук зареєстрував петицію про позначення 30-метрової зони зупинки маршрутних транспортних засобів.

«Згідно із  ПДР 15.9. Зупинка забороняється: е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає – ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків»,  – аргументував прохання лучанини.

Він пропонував: позначити закінчення 30-метрової зони з обох сторін вертикальними лініями (можливо жовтого кольору) для кращої орієнтації водіїв під час паркування, та для поліції, для виявлення порушення (стоянка в 30-ти метровій зоні зупинки маршрутних транспортних засобів).

Станом на 10 січня петицію підписали 112 осіб з 300 потрібних.

Олександр Сорокін просив створити у Луцьку бетонний скейт-парк для Street Riders з метою залучення молоді до спорту та здорового способу життя.

«Існуючих в Луцьку скейт-паркув недостатньо, так як вони не підходять більшості екстрималів по стилю катання. У всіх європейських містах ця проблема давно вирішена, і на нашу думку новий бетонний скейт-парк покращить вигляд міста та привабить туристів», – ідеться в його петиції,  яку підписали  70 осіб з 300 потрібних.

Демедчук Денис  просив відремонтувати фонтан на Київському майдані. Ініціатива не найшла підримки серед лучан, попри те, що він «у жахливому стані» і  що ця «красота» стоїть біля обласної ради».

Станом на 10 січня петицію підписали 61 особа з 300 потрібних.

Роман Шнайдер зареєстрував 25 грудня 2015 року петицію про ремонт стратегічно важливих ділянок доріг. Зокрема у зверненні він нарікав на вкрай занедбані ділянки доріг на вулиці Лідавській і на залізничному переїзді між вулицями Карпенка-Карого та  Задворецька.

Станом на 10 січня петицію підписали 51 особа з 300 необхідних.

Андрій  Лебединський запропонував скасувати евакуатори для порушників, натомість запровадити блокиратори на колеса автомобіля порушника.

Петицію зареєстрував у зв’язку із нововведенням поліції, які запровадили «одну цікаву річ, а саме: якщо авто припарковане з порушенням ПДР, то його будуть евакуювати евакуатором».

«Все б нічого, але потім порушник оплачує послуги евакуатора, послуги штрафмайданчику, і ще додаткові витрати. Тому пропоную впровадити звичайні блокиратори на колесо автомобіля порушника, оскільки це є нормальною практикою для багатьох країн світу. І тоді порушник платить лише за своє правопорушення, а не за «незрозумілі» послуги», – написав лучанин.

Станом на 10 січня петицію підписали 34 особи з 300 потрібних.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев