Які країни найбільше інвестують в економіку Волині

news

За січень–вересень в економіку Волині іноземними інвесторами вкладено 8,7 млн доларів США прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), внесених за весь період інвестування, на 1 жовтня 2015р. становив 248,5 млн доларів, або в середньому по 239,1 долара на одного жителя області.

Про це повідомляють у Головному управлінні статистики у Волинській області.

Інвестиції в область надійшли з 39 країн світу. Основними країнами-інвесторами, на які припадало майже дві третини загального обсягу прямих інвестицій, були: Кіпр, Польща, Швеція.

Найбільше інвестицій отримали господарюючі суб’єкти міст Луцька, Нововолинська та Луцького і Ковельського районів. У ці регіони спрямовано 90% всіх інвестицій.

Більше 70% внесеного з початку інвестування іноземного капіталу зосереджено на промислових підприємствах, зокрема, на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності; виробництва меблів, іншої продукції; ремонту та монтажу машин і устаткування; виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів; виробництва гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

0 Комментариев