Як волинські рятувальники виховують школярів

news

24 листопада у загальноосвітній школі селища Мар’янівка Горохівського району Волинської області відбулася виховна година з безпеки життєдіяльності за участю рятувальників.

Про це повідомляють у прес-службі УДСНС у Волинській області.

Просвітницький захід для учнів середніх та старших класів пройшов  актовій залі навчального закладу.

У вступному слові співробітники ДСНС окреслили характерні для краю надзвичайні події та способи їх подолання.

Під час виховної бесіди важливу увагу приділили інформуванню про ризики, пов’язані з осінньо-зимовим пожежонебезпечний періодом. Зокрема, рятувальники наголосили, що пожежі у побуті зазвичай спровоковані людською недбалістю та порушенням вимог пожежної безпеки. Так, неприпустимо залишати без нагляду розпалені печі чи увімкнені обігрівальні прилади. Спричинити пожежу здатна й перевантажена потужними споживачами електромережа.

Фахівці Служби 101 наголосили школярам, що ефективними у подоланні пожеж на початковій стадії є первинні засоби пожежогасіння, зокрема вогнегасники. Тож рятувальники не тільки ретельно пояснили дітям порядок їх застосування, але й продемонстрували вогнегасник у дії.

На завершення виховної години рятувальники вручили учням листівки з правил безпеки, а також передали матеріали для оновлення шкільних інформаційних стендів.

 

 

0 Комментариев