Як Волинська митниця допомагає ремонтувати дороги

news

Волинська митниця у листопаді цього року спрямувала на ремонт доріг понад 50 мільйонів гривень. Сталось це завдяки перевиконанню бюджету. Повідомляє ВолиньPost.

Відтак, в зв’язку з експериментом у кількох областях України, на облаштування волинських доріг за підсумками листопада до обласного бюджету спрямовано 46,5 мільйона гривень.У листопаді 2015 року Волинська митниця ДФС перевиконала індикативні показники з наповнення держбюджету майже на 96 мільйонів гривень.
«Таке суттєве фінансове забезпечення реконструкції доріг на Волині – прямий наслідок покращення адміністрування митних платежів, більш якісного підходу до визначення митної вартості вантажів і відповідного кадрового забезпечення. Окрім того, саме в останні місяці ми виявили та зупинили роботу так званих «сірих» схем під час розмитнення вантажів, налагодили конструктивний діалог з представниками бізнесу. Тож, завдяки цьому, Волинська митниця ДФС стала більш привабливою для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, а це означає збільшення кількості представників підприємництва, котрі бажають розмитнювати вантажі на Волині», – повідомив в.о.начальника Волинської митниці ДФС Юрій Ігорович Мацібора.

Як зазначив керівник волинських митників, саме комплекс ініційованих ним протягом останніх трьох місяців заходів дозволив переформатувати роботу Волинської митниці ДФС у напрямку максимального залучення коштів до бюджету.

«Підсилення аналітичної складової у роботі, обґрунтована кадрова ротація і суворе дотримання норм Митного кодексу України під час виконання усіх митних процедур – це ті кроки, що дозволяють нам прогнозувати стабільне перевиконання індикативних показників до кінця цього фінансового року», – підкреслив Юрій Ігорович.

Нагадаємо, що у вересні Президент України підписав закон щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінзабезпечення реконструкції, ремонту автодоріг. Кошти на фінансування доріг загального користування державного значення мають надходити з перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів. 50% суми перевиконання спрямовується до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів на забезпечення реконструкції доріг.

Тобто, починаючи з вересня у разі перевиконання індикативних показників Волинь отримує відповідні кошти до обласних бюджетів.

Завдяки перевиконанню Волинською митницею ДФС індикативних показників з мобілізації митних платежів 2015 року на ремонт і реконструкцію доріг в області було у вересні спрямовано 38,4 мільйона гривень, у жовтні – 15 мільйонів гривень.

0 Комментариев