Як у Ковелі борються зі стихійною торгівлею. ФОТО

news

У Ковелі, як і в багатьох інших містах України, залишається актуальною проблема стихійної торгівлі. Проте міській владі Ковеля, завдяки плановій та систематичній роботі, вдається досягти певних результатів щодо зменшення рівня несанкціонованої торгівлі.
Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Впродовж останніх років зроблено чимало, аби організувати місцевим підприємцям та сільгоспвиробникам відповідні умови для торгівлі, які б відповідали санітарним вимогам та правилам безпеки.

Яскравим прикладом вирішення проблеми, завдяки партнерським стосункам влади та підприємців, стало успішне функціонування сільськогосподарського ринку на вулиці Ярослава Мудрого (мікрорайон Ковеля-ІІ), який було збудовано у 2013 році. Тут створені необхідні умови для торгівлі сільгосппродукцією та продукцією безпосередніх товаровиробників. Є місця для оптової торгівлі з автомобілів та роздрібної – з тимчасових споруд. На території площею понад 800 кв. м забезпечена цілодобова охорона, є місця для паркування автомобілів.

Відкриття нового ринку було правильним рішенням, що підтверджується багатьма позитивними відгуками як селян, які привозять на продаж до Ковеля сільгосппродукцію, вирощену в індивідуальних  господарствах та на присадибних ділянках, так і мешканців міста, які приходять сюди за покупками.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев