Як швидко вийти заміж або одружитися у Луцьку

news

Послуга з швидкої реєстрації шлюбу  набирає все більшої популярності. Уже понад два роки у ЦНАП міста Луцька можна швидко, без зайвих довгих процедур та очікування узаконити свої стосунки, взявши участь у пілотному проекті “Шлюб за добу”.

Приємно зазначити, що лише за 26 березня у приміщенні ЦНАП міста Луцька свої долі поєднали п’ять пар.

Зареєструвати шлюб у ЦНАП може кожен охочий. Для цього необхідно подати заяву на реєстрацію шлюбу, пред’явити паспорт громадянина України, а іноземцю – паспортний документ, посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність його перебування на території України. Разом з оригіналами документів складених іноземною мовою, обов’язково подаються їх переклади на українську мову, засвідчені нотаріально. Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред’явлення документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу не дійсним.

Вартість послуги становить 1800 гривень.

Нагадуємо, що через ЦНАП міста Луцька можна подати документи з державної реєстрації актів цивільного стану, а саме:

  • на видачу свідоцтва про народження;
  • державну реєстрацію розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей;
  • державну реєстрацію зміни імені;- внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання;
  • державну реєстрації смерті.

Зазначимо, що послуги з державної реєстрації актів цивільного стану доповнили комплексне надання адміністративних послуг за моделлю “Життєва ситуація”, які вже надаються через ЦНАП у місті Луцьку. Наприклад, отримавши свідоцтво про шлюб, відразу можна скористатися послугою зі зміни паспорта громадянина України, у зв’язку зі зміною прізвища (якщо реєстрація місця проживання місто Луцьк).

Автор статті: Олійник Олеся

0 Комментариев