Виведуть на чисту воду: у Хмельницькому перевірятимуть чиновників на поліграфі

news

Хмельницька міська рада перевірятиме посадовців через поліграф.

Про це повідомляє Незалежний громадський портал 

Хмельницькі депутати затвердили положення про організацію та проведення опитування працівників виконкому, комунальних підприємств та установ міськради на поліграфі.

Читайте також: Скандал із побиттям учня на Рівненщині: батько претензій до вчителя не має

Згідно з положенням, метою проведення опитування є отримання ймовірної та орієнтувальної інформації, яку іншим шляхом отримати неможливо, для її використання в діяльності щодо попередження та  виявлення  корупційних  та  інших  протиправних  дій  з  боку  працівників,  гарантування  їх безпеки та захисту від незаконних посягань, пов’язаних із виконанням службових обов’язків, отримання  додаткових  відомостей,  які  можуть  використовуватися  у  діяльності  виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій.

Основними завданнями проведення перевірок з використанням поліграфа є:

 

  • забезпечення прозорості, об’єктивності підготовки та прийняття кадрових рішень;
  • підвищення ефективності проведення службових розслідувань.

 

«Наразі на це не витрачаються кошти, тому що це буде здійснюватися силами нашого комунального підприємства. Працівники комунального підприємства “Хмельницькінфоцентр” пройшли навчання, отримали сертифікацію. Такий спосіб використовується в багатьох спецслужбах, фінансових установах світу. Хоча, звісно, це не є істина», — прокоментував Олександр Симчишин.

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин запевняє, що змушувати до проходження поліграфа, не можуть та не будуть. Але й не приховує, що відмова від процедури наштовхуватиме його на певні висновки. 

Читайте також: Спираючись на що, ми обираємо: психологічні поради

Як вам ідея, для виявлення корупціонерів на місцевому рівні? 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев