Волинські рятувальники взяли участь у навчаннях у Польщі
Волинські рятувальники долучилися до міжнародних навчань, що відбулися в місті Августів Республіки Польща. Під час практичних занять вони відпрацьовували дії спільно з польськими колегами.
Спільна робота на локаціях
Водолази-рятувальники з Волині разом із польськими підрозділами виконували завдання, спрямовані на підвищення готовності до дій у надзвичайних ситуаціях. Зокрема, йшлося про реагування на загрози на воді, паводки та інші кліматичні виклики, включаючи транскордонні.
Значення отриманих знань
Набуті під час навчань знання та практичні навички сприятимуть удосконаленню професійної підготовки рятувальників. Це дозволить ефективніше діяти у складних умовах та забезпечувати безпеку громадян.
Міжнародна співпраця
Захід відбувся у межах реалізації проєкту Interreg NEXT, який сприяє розвитку співпраці між країнами та підвищенню рівня готовності служб до реагування на надзвичайні ситуації.
Джерело: Головне управління ДСНС України у Волинській області
Автор статті: Сергій Шагоферов
