Волинянина, який перебуває у розшуку, випадково впіймали у Рівному

news

Під час нічного патрулювання у Рівному, на Привокзальній площі о 2:30 увагу наряду патрульної служби привернула парочка, яка сиділа на лавочці у сквері. Підійшовши до них, один із міліціонерів представився та запропонував показати документи. У чоловіка при собі був паспорт. Простягаючи документ, патрульні помітили татуювання на руці.

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

“Наряд перевірив особисті речі, – повідомив заступник командира роти патрульної служби Рівненського МВ УМВС капітан міліції Анатолій Бемчук. – У білий папір були замотані дві пачки новеньких грошових купюр. Чоловік не зміг вказати точну їх кількість. Серед речей були знайдені і голки. Він не відразу повідомив, що раніше засуджений за злочини, пов’язані із наркотиками. Ми викликали на місце слідчо-оперативну групу”.

У міськвідділі міліціонери встановили, що 29-річний чоловік розшукується Ковельським МВ УМВС України у Волинській області. Він перебуває під адміністративним наглядом. Оперативники повідомили своїх волинських колег, які невдовзі приїхали у Рівне.

За самовільне залишення особою місця проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду, а також неприбуття без поважних причин у визначений строк до обраного місця проживання особи, щодо якої встановлено адміністративний нагляд у разі звільнення з місць позбавлення волі, порушнику загрожує арешт на строк до шести місяців.

Оперативники карного розшуку міського відділу встановлюють походження 10 тисяч 700 гривень.

0 Комментариев