Волиняни утеплюють солдатів АТО

news

Добру справу зробили жителі рожищанського району. Вони передали на Схід партію теплих речей. Повідомляє Народна самооборона Рожищ у Facebook.

Добрий передноворічний подарунок зробили воїнам АТО жителі с. Навіз. Жінки зв’язала більше 200 пар рукавиць та шкарпеток, а ще були покривала, подушки, светри, куртки, штани, шапки. Все це заледве вмістилося у великий бус.

“Мешканці села просили нас, щоб ми доставили ці речі, зокрема, їхнім землякам також, що в даний час захищають нашу Батьківщину на Сході, а це – Леоніду Клімішину, Василю Шипітько, Віктору Закреві, Василю Ходомаю.Збір всіх цих речей організували та провели члени “Жіночої ради” на чолі з їхнім керівником Клімішиною Ганною Михайлівною, яка є незмінним організатором та натхнеником усіх добрих починань у с. Навіз. Також участь у зборі теплих речей взяли колишні військовослужбовці Віктор Полячук, Микола Щибор, які як ніхто інший знають, як там на передовій необхідна допомога небайдужих людей, особливо в холодну зимову пору. А ще жінки у в’язані речі та кишені курток поклали записки такого змісту: “Синочку, носи здоровий і повертайся живим додому: с. Навіз, Волинь “. Тож нехай збудуться побажання цих добрих та щирих людей, нехай всі повернуться живими!!! А Бог сторицею віддячить їм за їхню працю і доброту. Разом переможемо!!!” – йдеться у повідомленні. 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев