Волинян закликали відкласти політичні амбіції у День захисника України

news

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик звернувся до волинян з нагоди Дня захисника України з закликом не перетворювати відзначення цього дня на політичну арену.

Про це повідомляють у прес-службі Волинської ОДА.

“Дорогі волиняни!У цей нелегкий для України час усіх нас об’єднує єдина мета – перемога над ворогом­-агресором, відновлення миру в країні та поступальний розвиток нашої держави у європейському співтоваристві.

Сьогодні Україні потрібні справжня козацька сила, патріотизм повстанців та щире прагнення миру нинішніх бійців, які захищають державу від ворога. Переконаний, нам вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби зберегти Україну єдиною і незалежною.

Нам не потрібні непорозуміння, чвари та міжусобиці. День захисника України має стати святом українського духу, але в жодному разі не політичною ареною. Відтак звертаюся до представників усіх політичних партій, усіх, хто заявив про своє бажання виборювати вотум довіри у волинської громади, з проханням долучитися до шанобливих, жалобних та урочистих заходів виключно під синьо­жовтим прапором. Аби вшанувати полеглих та подякувати живим, не потрібна партійна символіка. Упевнений, що 14 жовтня волиняни відкладуть політичні амбіції й у серці кожного розгорнеться державний стяг”, – йдеться у зверненні.

0 Комментариев