Волинян просять добровільно здати зброю

news

З 1 по 31 жовтня 2015 року на території Волинської області проводиться місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів і засобів самооборони заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії (газових пістолетів, револьверів), та їх реєстрація у встановленому законом порядку.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

Працівники МВС України постійно проводять планові заходи та вживають комплекс організаційних і практичних дій, спрямованих насамперед на протидію незаконному зберіганню та розповсюдженню зброї.

Основною метою проведення таких заходів є доведення до свідомості громадян існуючих норм чинного законодавства щодо звільнення їх від кримінальної відповідальності при добровільній здачі зброї та вибухових матеріалів і надання можливості позбутися фактично «непотрібних» предметів і матеріалів, які вони незаконно зберігають та переховують.

Волинянам нагадують: у разі нездачі зброї добровільно громадянам загрожує кримінальна відповідальність за статтею 263 Кримінального кодексу України, яка передбачає собою штраф у сумі п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів або позбавлення волі строком від трьох до семи років.

Правоохоронці попереджають: добровільна здача зброї звільняє від кримінальної та адміністративної відповідальності.

0 Комментариев