Волинському Герою встановили меморіальну дошку

news

Сергій Дем’яник із Каменя-Каширського був випускником навчально-виховного комплексу №2. 17 листопада на честь загиблого на Сході Героя на фасаді його школи встановили меморіальну дошку.

Про це повідомляє Волинська газета.

Як зазначають у райдержадміністрації, рідні, друзі, педагогічний та учнівський колективи на чолі з директором школи Ганною Куницькою, керівник виконавчої гілки влади району Валерій Дунайчук, голова районної ради Віктор Сус, міський голова Василь Бондар, закріплений за сім’єю загиблого головний лікар Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Соловей, директор районного історико-краєзнавчого музею Наталія Пась, голова Камінь-Каширського районного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Віталій Нестерук, представники районного військового комісаріату прийшли вшанувати пам’ять цієї відчайдушної людини.
Відповідно до Указу Президента України № 473/2015 від 13 серпня 2015 року Сергій Дем’яник посмертно удостоєний ордена «За мужність» III ступеня. Цю державну нагороду з рук голови райдержадміністрації отримав батько Героя.
З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, митрополита Луцького та Волинського УПЦ КП Михаїла настоятель Свято-Миколаївського храму отець Володимир вручив сестрі воїна церковну нагороду – медаль «За жертовність», яка також присвоєна йому посмертно. Представник духовенства прочитав молитву та освятив пам’ятну дошку.
Опісля учасники меморіального заходу поклали квіти до могили загиблого військовослужбовця.
26-річний старший сержант в/ч А2331 (м. Володимир-Волинський)Сергій Дем’яник народився в Камені-Каширському, де проживав з рідною сестрою, яка одружена і має двох неповнолітніх дітей. Мати давно померла. Батько Валерій Митрофанович проживає в Ковелі. Сергій  служив в 51-й бригаді, 3-му батальйоні.

25 серпня відбувалася танкова і артилерійська атака на блокпости під Іловайськом і Старобешево з боку Донецька. 3-й батальйон був в оточенні і під постійним артобстрілом. Уночі 26 серпня колони танків і вантажівок з російськими військовими, поміченими ще напередодні, продовжили розстрілювати 3-й батальйон в районі Докучаєвська.Точна дата загибелі невідома. Загинув 29 серпня 2014 року під Іловайськом Донецької області. Похований у Камені-Каширському.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев