Волинський нардеп підтримав у Києві протест пенсіонерів МВС

news

Народний депутат Ігор Гузь зустрівся у Києві з волинськими пенсіонерами МВС, які приїхали до Верховної Ради для участі в акції протесту. Люди вимагають підвищити їм пенсії. До столиці з’їхалися колишні працівники правоохоронних органів, учасники бойових дій та чорнобильці з усієї країни.

Про це повідомляє прес-служба нардепа.

Законопроект № 900 щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України, прийнятий ще у грудні торік, не діє, і пенсіонери МВС досі не отримали обіцяний державою перерахунок коштів. На думку Ігоря Гузя, такі дії Кабміну є неправомірними.

Депутат Верховної Ради став на захист людей та наголосив, що Премєр-міністр України Володимир Гройсман має розглянути це питання і запропонувати внестизміни до проекту держбюджету-2017 на користь пенсіонерів МВС. Ігор Гузь закликав Кабмін піти на діалог із представниками спілок та асоціацій пенсіонерів МВС. Через відсутність реакції уряду, люди змушені вдаватися до радикальних дій – проводити мітинги.

Волинський нардеп  з проханням вирішити це питання звертався разом з пенсіонерами МВС під час брифінгу в стінах парламенту, та й самими людьми не раз зустрічався під час роботи в окрузі.

 «Вимога мітингуючих тільки одна – реальний перерахунок їхніх пенсій у відповідності до зарплат нинішніх поліцейських. Люди повинні мати таку пенсію, яку затвердив Кабінет Міністрів! Затягувати з цим питанням не можна! Вносити зміни у проект держбюджету треба негайно», — наголосив Ігор Гузь.

unnamed unnamed (1)

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев