Волинський депутат вимагає перевірити “Флору”

news

Волинський депутат Ігор Гузь вимагає, щоб  Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров перевірив факт сплати податків прибуткового підприємства, яке займається вирощенням лохини.

Про це він повідомив 9-го грудня на сесії Верховної Ради України. Народний депутат із трибуни звернувся до Генерального прокурора України Віктора Шокіна та Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова із проханням перевірити факти сплати податків приватним підприємством «Флора», яке розташоване в Шацькому районі.

«Дане підприємство орендує 176,6 гектарів землі сільськогосподарського призначення», – повідомляє Ігор Гузь. Шацька райдержадміністрація зверталась до керівництва підприємства за необхідністю заключити договір щодо збільшення розміру орендної плати. Дирекція приватного підприємства відмовилася від будь-яких договорів.

До народного депутата звернулися керівники Шацького місцевого самоврядування та керівництво Шацької райдержадміністрації із проханням посприяти вирішенню цієї проблеми.

Народний обранець Ігор Гузь у депутатському зверненні зазначає: «Підприємство є досить прибутковим, оскільки з 1 гектара землі, на якому посаджено 3600 кущів ягід лохини, щорічно збирають 6-15 кг лохини. Ціна продажу ягід лохини за 1 кг у 2015 році становила від 50 до 100 гривень. Проте підприємство не сплачує належних сум до бюджету, документально свої доходи не опубліковує, трудові договори з найманими працівниками не оформляє».

«За приблизними підрахунками, прибуток приватного підприємства «Флора» може сягати кількох мільйонів доларів», – додає Ігор Гузь. При такому доході підприємство сплачує мінімум вартості за оренду землі у Шацькому районі. Реальна сплата податків підприємством залишається під сумнівом керівництва Шацької райдержадміністрації.

Народний депутат вимагає, щоб Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров в терміновому порядку перевірив факти несплати податків приватним підприємством «Флора». У разі виявлення порушень законодавства Ігор Гузь просить забезпечити сплату податків до місцевого бюджету.

 

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев