Волинським шахтарям виплатять заборговані зарплати

news
На рахунки  ДП «Волиньвугілля» надійшли кошти від реалізації вугілля – 3 млн 600 тис. грн. Ця сума найімовірніше піде на погашення заборгованості із зарплати. Повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Борги ж – реальна проблема для державного підприємства. Нині «Волиньвугілля» не виплатило працівникам 4 млн 186 тис. грн за вересень 2015 року. За жовтень – 19 млн 124 тис. грн. Варто зауважити, що в цифри закладено і безпосередньо заробіток, і нарахування.

Відтак, аби врегулювати ситуацію й напрацювати реальний механізм подальших дій, на прохання голови облдержадміністрації Володимира Гунчика Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков провів робочу нараду з керівництвом ДП «Волиньвугілля», представниками шахтарських колективів та лідерами профспілок. Детально зупинилися не лише на питанні заборгованості, але й обговорили перспективи функціонування та розвитку галузі у 2016 році.

А от на 10-й «Нововолинській, – єдиній копальні в Україні, яка будується, й на яку керівництво області покладає особливі сподівання в контексті реформування волинської вугільної галузі, справи ліпші. Ця шахта – без боргів.

0 Комментариев