Волинських танкістів нарешті нагородили

news

Ще напередодні Дня захисника України голова облдержадміністрації Володимир Гунчик звернувся до Президента України Петра Порошенка із поданням про нагородження державними нагородами України. Нині ж нагороди знайшли героїв.

Про це повідомляють у відділі інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

У документі від 5 жовтня 2015 року No 6480/22/2­15 з­-поміж імен волинян, гідних отримати такі високі нагороди, ­ Микола Тишик та екіпаж його танка: Андрій Мудрик та Олександр Пугач.

Варто наголосити, що керівництво області волинських танкістів, знаних не лише на території області, позаяк проявили неабияку мужність у гарячих точках Сходу, прохало відзначити державними нагородами й раніше. У підтримку листа­клопотання з Міністерства оборони України облдержадміністрація ще навесні, 23 квітня 2015­го, зверталася до керівництва держави з проханням гідно відзначити славетний екіпаж.

Нині ж нагороди знайшли героїв. 3 листопада цього року Глава держави підписав указ про відзначення нагородами 210 військовослужбовців та співробітників Міністерства внутрішніх справ, які брали участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції. Серед нагороджених орденом «За мужність» ІІІ ступеня – солдати запасу Андрій Мудрик та Олександр Пугач, а також молодший сержант запасу Микола Тишик.

0 Комментариев