Волинських боржників не пускатимуть за кордон?

news

Виконавча служба звертається до суду, аби волинянам, які боргують за газ та світло, обмежили право виїзду закордон. Про це 2 жовтня під час засідання антикризового енергетичного штабу розповів заступник начальника управління державної виконавчої служби головного управління юстиції в області Анатолій Клехо.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Перший заступник голови правління ПАТ «Волиньгаз» Сергій Галянт розповів, що протягом поточного тижня видали попередження 64 боржникам. Минулої п’ятниці доповідали про те, що протягом місяця відключили від мережі 164 абоненти. Саме такі заходи сприяли тому, що зупинили тенденцію нарощення боргів.

Представник «Волиньгазу» розповів, що коли до будинків приїжджали з екскаваторами, то люди відразу йшли платити за газ. Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик порадив запросити журналістів і зняти про це сюжет, щоб інші боржники розрахувалися до того часу, як їх приїдуть відключати від мережі. Це і зекономить кошти «Волиньгазу», які вони витрачають «на солярку для екскаватора».

А от у ПАТ «Волиньобленерго» більше скаржаться на борги комунальних підприємств, зокрема, водоканалів. «У мене не вистачає більше сили стримувати «Волиньобленерго», постійно звертатися з проханням не приймати радикальних дій по відношенню до водоканалів», – зазначив очільник області. Тож дав цим підприємствам тиждень, аби вони покращили динаміку розрахунків за спожиту електроенергію.

З боржниками, стосовно яких вже є рішення суду працює виконавча служба. Заступник начальника управління державної виконавчої служби головного управління юстиції в області Анатолій Клехо розповів, що протягом тижня надійшло 99 виконавчих документів. За цей період вдалося стягнути з боржників 422 тисячі гривень.

Одним із методом впливу є звернення до суду із клопотанням про обмеження права на виїзд за кордон. У той час, працюючи з боржниками, виконавча служба наголошує їм про можливість звернутися за субсидіями, якщо рахунки за газ і електроенергію для них є непосильними.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев