Волинські СБУшники впіймали російського найманця

news

Нещодавно співробітники волинського управління СБУ затримали поблизу села Славне Мар’їнського району Донецької області громадянина Російської Федерації, який брав участь у бойових діях у складі «ДНР».

Про це повідомляє БУГ, посилаючись на прес-службу волинського управління СБУ.

Громадянин Росії, бойовик на прізвисько «Румин», під час затримання був одягнутий у військову форму російського зразка, при собі мав РПГ-26 та гранату Ф-1.

Злочинець на камеру розповів, що його – колишнього зека, ще під час відбування ним покарання, завербував до участі у військових діях на території України працівник ФСБ, обіцяючи йому різноманітні соціальні пільги та сприяння в кар’єрному рості у подальшому.

Росіянин чергував на спостережних пунктах бойовиків у складі підрозділу терористичного угруповання «Оплот» та брав участь у встановленні позицій Збройних сил України. Бойовик безпосередньо здійснював коригування артилерійського вогню по позиціях сил антитерористичної операції у районі села Тарамчук Мар’їнського району Донецької області.

Однак, побачивши на власні очі, що на сході України серед російських найманців та українських сепаратистів панує суцільний безлад, усвідомивши, що народної республіки там і близько немає, а є лише зібрана банда злочинців, зрозумівши, що Україна захищає свою територію від навали ворогів, російський найманець вирішив скласти зброю та більше не брати участі у злочинних діях проти колись братського народу.

Оперативна група Управління СБ України у Волинській області, яка зараз перебуває на ротації в районі проведення АТО, затримала та допитала бойовика. За матеріалами співробітників волинського управління розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев