Волинські пропускні пункти відремонтують

news

У 2016 році на Волині облагороджуватимуть пункти пропуску. Про це стало відомо сьогодні, 16 листопада, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА. 

Інформує про це Слово Волині.

Володимир Гунчик повідомив, що в області практично завершено обстеження усіх пунктів пропуску на кордоні України з Польщею та Білоруссю. Тож наступного року обстежені об’єкти повинні бути відремонтовані.

«Є багато роботи. Пункти пропуску – це обличчя країни і нам потрібно наступного року спільно з Міністерством інфраструктури, іншими зацікавленими державними відомствами провести комплекс робіт з наведення порядку на пунктах пропуску, що на кордонах України», – наголосив очільник області.

Посадовець зауважив, що ініціатива проведення ремонту на пунктах пропуску належить Державній прикордонній службі та митниці. Саме ці структури провели обстеження пропускних об’єктів.

Володимир Гунчик наголосив, що роботи на пунктах пропуску відбуватимуться за рахунок співфінансування з державного та місцевого бюджетів, тому місцеві громади повинні передбачити такі кошти у казні на наступний рік.

 

0 Комментариев