Волинські міліціонери повернулися із зони АТО. ФОТО

news

Правоохоронці зведеного загону Волині повернулися із зони АТО.

Про це повідомляє УМВС України у Волинській області.

Про успішне виконання поставлених перед волинськими міліціонерами завдань на території Донеччини та Луганщини доповів керівник зведеного загону – начальник Рожищенського райвідділу міліції УМВС України у Волинській області Олександр Басалик.

Виконуючий обов’язки начальника Управління Анатолій Петрушин привітав особовий склад із поверненням:

“Вкотре ми зустрічаємо наших міліціонерів, які повертаються додому зі східних рубежів. Щоразу для нас це радісна подія. Не раз ви демонструєте, що працівники міліції Волині – мужні, сильні духом і морально стійкі бійці, справжні українські патріоти. Дякую вам за те, що гідно та достойно проявили себе у нелегкій службі в зоні АТО, забезпечуючи охорону правопорядку та безпеку мирного населення”.

Керівник зведеного загону волинських правоохоронців відзначив, що приємно вражений неабиякою витримкою та мужністю колег. Адже впоратися із усіма труднощами служби вдалося завдяки згуртованості та неухильному й чіткому виконанні наказів безпосередніх керівників антитерористичної операції.

Правоохоронці ж запевняють, що завжди готові стати на захист кордонів України та її народу. Попереду в них кілька днів відпочинку, згодом кожен із них стане на захист правопорядку та безпеки жителів Волині.

0 Комментариев