Волинські бійці навчали патріотизму школярів

news

Захід відбувся у Луцькій гімназії №21 імені Михайла Кравчука. Відкритий урок був проведений для учнів других класів за участю співробітників роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» та батьків школярів. Повідомляє прес-служба УМВС у Волинській області. 

Підростаючому поколінню важливо познайомитися із тими, хто дивився в очі смерті та пройшов випробовування війною, дізнатися як важливо бути вірним Батьківщині та хто вони – захисники України.

Сьогодні, коли від ворожих куль гинуть кращі сини нашої держави і стають посмертно героями, люди втрачають домівку, а малеча замість щасливого дитинства потребує психологічної реабілітації – неможливо бути байдужим! Патріотизм, мужність, подвиги наших військових і правоохоронців, які власним життям боронять цілісність Батьківщини, щоразу підсилює нашу віру і сподівання та – головне – гордість за свій народ. Життя – безцінне, а Україна – понад усе! Гасла «Ні! – війні!», «Україна – єдина!», позбавлені зайвого пафосу, щиро закликають до миру та єдності!

Під таким лейтмотивом відбулася патріотична бесіда із гімназистами Луцька, на яку завітали бійці роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» Микола Мельник, Дмитро Білецький та Тарас Савчук.

Насамперед правоохоронці розповіли учням про історію створення підрозділу, про тих людей, які добровільно вирішили вступити до його лав. Крім того, розказали про ті завдання, які виконували у зоні АТО та як мужньо тримали оборону на східних кордонах держави.

У свою чергу учні зігріли душу бійцям патріотичними віршами та зворушливими піснями. Юній аудиторії представники роти «Світязь» наголосили, що сьогодні, як ніколи, українці повинні бути згуртованими. Необхідно докласти всіх зусиль, аби зупинити протистояння на Сході. І тому військові та добровольці спецпідрозділів МВС роблять усе можливе, щоб наші діти ніколи не бачили війни.

– Перебуваючи в місті Іловайську, ми стали свідками, як пустують школи, а діти, позбавлені домівок та можливості навчатися, змушені виживати у жахливих умовах війни. Тому кожен із учнів цієї школи повинен цінувати те, що має можливість навчатися в теплі та мирі, а також робити усе можливе, щоб стати корисним для своєї країни, – зазначив Дмитро Білецький.

Велику цікавість в учнів викликала нагода задати бійцям роти «Світязь» свої запитання. Діти з блиском в очах запитували про умови проживання на передовій, про враження від пережитих бойових дій і про сни, що сняться бійцям. Спецпризначенці із задоволенням втамували цікавість кожного школяра.

Наприкінці розмови школярі подякували воїнам за мир та висловили щирі дитячі побажання, які до сліз зворушили правоохоронців. На згадку про зустріч учні подарували пакунок із сувенірами, виготовленим власноруч, а також з різною «смакотою», що стане у пригоді бійцям, які, до слова, вирушать знову на передову вже 11-го грудня.

– Саме такі зустрічі сприятимуть патріотичному вихованню підростаючого покоління з любов’ю і повагою до нашої Батьківщини та її героїв. Повторити історію ніколи не завадить. Сьогодні дітям дуже корисно зустрітися із учасниками бойових дій, із тими, хто дійсно був у самому «пеклі», в епіцентрі тих подій, – підсумувала вчитель початкових класів Оксана Заячук.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев