Волинська прокуратура візьметься за бюджетну сферу

news

 

Про це говорили під час координаційної наради керівників правоохоронних органів обласного центру, на якій обговорено стан протидії злочинності і корупції та їх профілактику упродовж першого півріччя цього року. Повідомляє прес-служба прокуратури області.

Розпочинаючи засідання, прокурор міста Луцька Андрій Кучер зазначив, що цьогоріч завдяки скоординованим діям правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування міста вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію в обласному центрі та досягти позитивних результатів з попередження злочинності на території міста.

Так, впродовж першого півріччя на території міста відмічається тенденція до зниження рівня злочинності та підвищення відсотка розкриття вчинених злочинів.

Вдалося досягнути суттєвого зменшення кількості вчинених хуліганств (з 14 у минулому році, до 4). Усі ці злочині наразі розкриті.

Зменшилась також і кількість злочинів, вчинених особами в стані алкогольного сп’яніння.

Водночас, прокурор міста звернув увагу і на питання, які сьогодні вимагають невідкладного реагування правоохоронців.

Зокрема, наразі в обласному центрі Волині на 16,8% збільшилась кількість злочинів проти власності.

Також цьогоріч у Луцьку обліковано 4 умисних вбивства, тоді як за аналогічний період минулого року був лише один такий злочин.

Потребує активізації правоохоронців міста і робота спрямована на боротьбу з корупцією у бюджетній сфері, в тому числі при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, використанні виділених бюджетних коштів.

0 Комментариев