Волинська міліція поінформувала про інцидент з бурштинокопачами на Маневиччині

news

У чергову частину Маневицького РВ УМВС України у Волинській області надійшла інформація про те, що у лісовому масиві району група людей у кількості 300 чоловік вчиняє активні дії щодо незаконного видобутку бурштину-сирцю.

 

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

 

З метою припинення та недопущення незаконного видобутку бурштину у Волинській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада за участю голови адміністрації, силовиків та громадських активістів.

На охорону громадського порядку залучено близько тисячі співробітників УМВС, СБУ, УДСНС, НГУ, Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства,  представники громадських організацій.

Крім цього, на допомогу прибули працівники міліції особливого призначення із сусідніх областей.

Для перекриття шляхів залучено один БТР та сільськогосподарську техніку.

Станом на восьму ранку правоохоронці затримали чотири транспортних засоби та 17 чоловік. Вилучено бурштин, грошові кошти та інвентар для видобутку сонячного каміння.

Зараз на місці інциденту зібралося близько 200 громадян та 20 транспортних засобів, які намагаються проїхати у лісовий масив.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев