Віцепрезидент США Венс після зустрічі із Зеленським: спільна мета — припинення кровопролиття

news

Після зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським у Римі, віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив про єдність позицій Вашингтона та Києва щодо необхідності завершення війни. Про це американський політик повідомив у своєму Twitter.

За словами Венса, Україна і США поділяють спільну мету — «покласти край непотрібному кровопролиттю в Україні».

«Ми обговорили останні новини щодо переговорів про припинення вогню, які тривають, та встановлення тривалого миру», – зазначив він.

Про що ще говорили у Римі

Зустріч відбулася одразу після церемонії інтронізації нового Папи Римського. Разом із Венсом у розмові взяв участь і державний секретар США Марко Рубіо.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що під час зустрічі обговорювалися:

  • ситуація на полі бою;

  • хід перемовин у Стамбулі;

  • важливість запровадження додаткових санкцій проти Росії;

  • двостороння торгівля та оборонне співробітництво;

  • перспективи обміну полоненими.

Це була перша офіційна розмова між Зеленським і Венсом після конфліктної ситуації у Білому домі, що сталася 28 лютого.

Джерело: https://www.rbc.ua/

Автор статті: Сергій Шагоферов

0 Комментариев