Віримо у краще, готуємось до гіршого: на Волині рятувальники провели тренувальне розгортання мобільних пунктів незламності

news

В разі ускладнення ситуації в осінньо- зимовий період, рятувальники готові розгорнути 12 пунктів незламності. 

На Волині рятувальники розгорнули мобільні пункти незламності для перевірки готовності протидіяти ризикам, пов’язаним з ускладненням ситуації під час осінньо-зимового періоду.

7 вересня співробітники ДСНС провели тренувальне розгортання мобільних пунктів незламності щодо надання допомоги населенню та протидії ризикам, пов’язаним з ускладненням ситуації під час осінньо-зимового періоду, у тому числі й зумовлених порушеннями електро- та теплопостачання.

Читайте також: Рушили на заробітки: п’ятьох волинян затримали на спробі незаконного перетину кордону

Тренувальне розгортання відбулося на території Аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС України у Волинській області. З роботою та облаштуванням пунктів незламності ознайомилися керівники Волинської обласної державної адміністрації.

У випадку ускладнення ситуації  Головне управління готове розгорнути 12 мобільних пунктів незламності на території Волинської області, з яких 9 – наметові пункти, а також 3 – на шасі техніки підвищеної прохідності. Для допомоги населенню фахівці ДСНС готові також у максимально стислі строки розгорнути пункти психологічної та медичної допомоги. 

У рамках взаємодії у випадку потреби можливе також додаткове залучення сил обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Також продемонстрували можливості ДСНС щодо залучення безпілотних літальних апаратів для проведення моніторингу надзвичайних ситуацій. Як зазначив т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Волинській області Сергій Демидюк, зразки такої техніки – одні з найкращих не тільки в області, а й на території усієї держави. Вона відмінно себе зарекомендувала при ліквідації наслідків повені на території Словенії, де зокрема працювали й рятувальники з Волині.

По завершенню тренування голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко вручив грамоти й відзнаки  працівникам ДСНС за сумлінне виконання службових обов’язків.

Читайте також: Невдовзі буде два роки, як про нього нічого не відомо: розшукується 48-річний волинянин 

За інформацією: Головного управління ДСНС України у Волинській області

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев