Військовий квиток з’явиться у “Дії”, проте повісток через застосунок не надсилатимуть

news

Застосунком “Дія” користується майже кожен другий українець. Багатьом він спростив життя своєю багатофункціональністю та легкістю користування.

Найближчим часом у “Дії” з’явиться військовий квиток, але повісток через нього не надсилатимуть. Про це розповів керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік  у інтерв’ю The Village Україна.

Військовий квиток з’явиться в «Дії» рано чи пізно, але не можу сказати, що ми зараз над цим працюємо. Що стосується повісток, то їх у «Дії» не буде,
– зазначив Мстислав Банік.
Банік розповів, що ще до повномасштабного вторгнення почалася робота над тим, щоб цифровізувати військовий облік реєстру військовозобов’язаних на боці Міноборони. Одним із перших кроків була якраз реформа щодо місця проживання.
Щоб змінити місце прописки, чоловіку потрібно було знятися з військового обліку й стати на облік в іншому місці, тому цього часто уникали, щоб повістка їх не знайшла. А якщо змінювати місце реєстрації в «Дії», ми просто будемо сповіщати, що певний громадянин змінив адресу,

Постанова Кабміну щодо військового обліку, яка викликала суспільний розголос, насправді просто врегулювала питання деяких актів, які хаотично ухвалювали після 2014 року, додають у Мінцифри.

Новий порядок узяття на військовий облік Кабмін затвердив 30 грудня 2022-го, він уже набув чинності. Відтепер ставати на військовий облік потрібно із 16 років, а не із 17, як це було раніше.

0 Комментариев