Відтепер волиняни можуть оформити субсидію, не відходячи від комп’ютера

news

В Україні стартував унікальний проект оформлення субсидій через портал державних послуг iGov. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку в Луцьку.

Про це пише Волинська правда.

Відтепер оформити субсидію можна вдома, не відходячи від комп’ютера на сайті https://igov.org.ua/. Це економія часу, нервів і коштів. Таку новацію підтримало Міністерство соціальної політики України. На Волині, за інформацією профільного департаменту облдержадміністрації, офіційно до державних органів уже звернулося 125 тисяч сімей, яким потрібна субсидія.

«Сьогодні ми заявляємо, що завершили всі технічні доопрацювання та запускаємо в Україні унікальний сервіс оформлення субсидій через через iGov. Ця послуга раніше була доступною лише жителям Дніпропетровської області та ще кільком містам. Держава на крутий сервіс не витрачає жодної копійки ні бюджетних, ні грантових коштів. Велике дякую ІТ-волонтерам!», – повідомив ІТ-директор ПриватБанку та  координатор iGov Дмитро Дубілет.

Упродовж  тижня  громадяни зможуть реєструватися на сайті iGov, вносити необхідну інформацію та оперативно одержувати офіційну відповідь. Вирішувати питання, не виходячи зі своєї домівки.

«Сподіваюсь, що незабаром ми в усій Україні запустимо й інші послуги Мінсоцполітики, які зараз є пілотними в Дніпропетровську( наприклад, призначення допомоги за дитиною). Надсилаємо інструкції в усі районні та обласні центри  щодо використання платформи. Вважаю, що впровадження цієї послуги – лише початок, попереду – дуже багато роботи, а також “ переконання” чиновників на місцях», – заявив Дмитро Дубілет.

У розвитку iGov починається нова віха і всіх небайдужих запрошуємо приєднатися до волонтерської групи за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1w-BR01CSicvhWSXb36CiRjHCwvp-vyPuTHBaWw1iW4U/viewform. Так Ви зможете ефективніше допомогти боротися з бюрократією державного апарату та долучитись до формування електронного урядування.

 

0 Комментариев