Відома на Волині мережа супермаркетів скаржиться, що їхній бренд використовує політична партія

news

Мережа супермаркетів «Наш Край» зробила офіційну заяву щодо однойменної політичної партії.

 Про це повідомляє адміністрація мережі “Наш Край”.

Текст заяви подано без змін.

“Мережа супермаркетів “Наш Край” працює на українському ринку з 2001 року і нараховує 187 торгових закладів, представлених у більшості регіонів України. На сьогодні – це найбільша франчайзингова мережа в Україні, яка об’єднує  десятки підприємців різних політичних поглядів, а тому є абсолютно аполітичною, оскільки це б загрожувало об’єктивному і ефективному веденню бізнесу. Ми напрацювали позитивний імідж компанії, діяльність якої спрямована на  задоволення потреб покупців у свіжих продуктах та якісних товарах.

Впродовж цього часу мережа “Наш край” жодного разу не була причетна до будь-яких  політичних рухів чи партій, що діяли в Україні. Керівництво та ТОП-менеджери компанії й зараз не є членами будь-яких політичних сил. З огляду на це, а також, зважаючи на численні запити наших громадян, офіційно заявляємо, що мережа «Наш Край» не має жодного стосунку до новоствореної політичної сили – Всеукраїнської політичної партії «Наш край».

Ми надіслали офіційний лист-звернення керівництву Всеукраїнської політичної партії «Наш край»  з проханням підтвердити інформацію, що мережа «Наш Край» і згадана політична сила абсолютно не пов’язані одна з одною.

Для попередження можливого негативного впливу на імідж бренду «Наш Край», що може мати місце, особливо в період «передбиворчої  гонки», ще раз наголошуємо – мережа супермаркетів «Наш Край» не підтримує та не представляє інтереси жодної політичної сили.

Вважаємо, що Україна повинна мати сильну державну політику і стабільну економіку.  Власне в економіку наша мережа і робить свій внесок, відкриваючи торгові заклади, створюючи нові робочі місця, сплачуючи у казну податки. Сподіваємося на порядність керівництва партії «Наш Край», оперативну реакцію та розміщення офіційної заяви від імені керівництва партії про відсутність зв’язків комерційного чи будь-якого іншого характеру з мережею супермаркетів «Наш Край» та відмову від незаконного використання бренду «Наш Край», адже не варто розпочинати свою діяльність з порушення законів”.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев