Відбувся п`ятий виїзд мобільного сервісного центру МВС на Волині. ФОТО

news

 

З 13 по 27 квітня мобільний сервісний центр МВС почергово функціонував у 5 населених пунктах Волині: Горохові, Любомлі,  Маневичах, Старій Вижві та Іваничах.

Відстань від 5 вищезазначених населених пунктів до найближчих стаціонарних сервісних центрів МВС – 60-80 км, тобто за допомогою мобільного сервісного центру МВС громадяни не витрачали зайві час і кошти на дорогу, — зауважують у Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області.

Незважаючи на нещодавній старт роботи мобільних сервісних центрів МВС по Україні до пересувного центру на Волині вже звернулися 114 відвідувачів: 59 громадян отримали послуги з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія, подачі запитів на отримання довідок про несудимість, при цьому більше 50 громадян отримали необхідні консультації з приводу послуг, які ми надаємо в постійнодіючих центрах.

Зауважимо, швидкість надання послуг у мобільному сервісному центрі МВС має одні з найоперативніших показників у державному сервісі, наприклад час, що витрачався на видачу посвідчення водія, складав 10-15 хвилин.

Найближчим часом також заплановано виїзд. 12 травня ми завітаємо до Локач.

Надалі слідкувати за графіком виїздів мобільних сервісних центрів МВС можна на сайті.

 

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев