Від теракту в пакистанській лікарні загинуло понад 100 осіб
Число жертв вибуху в лікарні пакистанського міста Кветта збільшилося до 93. Такі дані озвучив міністр охорони здоров’я провінції Белуджистан.
Про це повідомляє Корреспондент.net з посиланням на агентство Синьхуа.
Вибух прогримів рано-вранці в понеділок, через кілька годин після вбивства президента Асоціації колегії адвокатів Белуджистану Біляля Анвара Касі. Його тіло було доправлене в госпіталь, а незабаром після того, як у медзаклад прибули його колеги, знайомі і представники ЗМІ, прогримів вибух. Кілька адвокатів отримали поранення, загинув один журналіст, ще один отримав серйозні поранення.
Глава МВС провінції Белуджистан заявив, що вибух здійснив смертник. За даними групи саперів, у поясі смертника було від 8 до 10 кг вибухівки.
Повідомлялося, що незабаром після вибуху було чути стрілянину. Співробітники служб безпеки оточили територію медзакладу.
Автор статті: Наталя Хвесик
