В Україні стартує програма кредитування єОселя, бажаючих запрошують на бета-тест програми в Дія

news

На першому етапі пропонують житло зі ставкою 3% для військовослужбовців, медиків, педагогів та науковців.

Запрошення для бажаючих українців, які входять до першої категорії на бета-тест програми доступного кредитування єОселя в застосунку Дія. 

https://team.diia.gov.ua/ 

Якщо ви вже намагалися отримати іпотеку, то знаєте, що це доволі складний процес.  Наразі його спростили до кнопки «Почати» в послузі єОселя в меню послуг Дії. Далі ваші дані підтягуються з реєстрів автоматично. Надсилаєте заяву в один чи кілька банків і чекаєте на рішення про видачу кредиту. 

Програма єОселя ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Вона дозволить придбати житло з пільговими відсотковими ставками. 

На першому етапі взяти кредит на житло під 3% зможуть військовослужбовці за контрактом, захисники України, силовики та члени їхніх сімей, медики, педагоги, науковці, які працюють у державному та комунальному секторах. З січня 2023 року масштабуємо програму для інших категорій. Їм буде доступний кредит під 7%. Повний перелік категорій дивіться тут:

https://bit.ly/3TLV5lU

Над розробкою послуги працювали спільно з Міністерством економіки та ПрАТ «Укрфінжитло». Першочерговим завданням було зробити подання заяви й отримання попереднього рішення простими та зручними.

Якщо ви відповідаєте вимогам програми, долучайтеся до тестування єОселі в Дії. Заява проходитиме реальний процес, і рішення банків будуть справжніми.

За інформацією: Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова

0 Комментариев