В Україні стартувала вступна кампанія

news

Сьогодні українські ВНЗ починають приймати від вступників заяви. Цього року їх можна надсилати лише в електронному форматі.

Вступна кампанія буде тривати до 18 години 27 липня, повідомляє “Вища освіта”.

Прийом заяв у від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 18.00 годині 27 липня

Прийом заяв та документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується о 18.00 годині 20 липня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 18 липня до 27 липня.

Прийом документів в осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується о 18.00 20 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться починаючи з 21 липня до 28 липня 2016 року.

Рейтинговий список вступників буде оприлюднено не пізніше 12.00 години 1 серпня.

Головним нововведенням цьогорічної вступної кампанії є те, що у попередні роки абітурієнти могли подавати 15 пакетів документів лише в п’ять університетів, а цього року випускники зможуть подати 15 заяв на п’ять різних спеціальностей у будь-які університети.

Подавати електронні заяви на вступ можна буде через сервіс ez.osvitavsim.org.ua, який дозволить це зробити з 11 липня.

Міносвіти опублікувало минулого тижня покрокові інструкції по роботі з електронним вступом, що дозволить абітурієнтам без проблем подати документи.

Якщо у абітурієнта виникнуть проблеми з подачею документів через електронну систему, то він зможе звернутись до будь-якого університету, де працюють консультаційні пункти, у яких можна буде подати документи до будь-якого вишу.

 

 

0 Комментариев