В Україні стане простіше отримати соціальну стипендію та соцдопомогу

news

Міністерство соціальної політики спростило процедуру отримання соціальної стипендії та допомоги.

Про це повідомляє пересслужба відомства.

Починаючи з 1 січня 2024 року, студенти, які постраждали від війни, зможуть користуватися соціальними стипендіями, які стосуються учнів закладів професійної вищої та вищої освіти.

Отримати соціальну стипендію можуть особи, які перебували у російському полоні, були позбавлені волі через війну Росії проти України, а також діти цих категорій. Для цього потрібно надати витяг з Єдиного реєстру осіб, які були позбавлені волі внаслідок збройної агресії проти України.

Особи, які були у полоні чи в’язниці через війну, та їхні діти можуть також отримати соціальну стипендію, пред’явивши відповідну довідку або копію рішення (протоколу) про факт позбавлення волі внаслідок збройної агресії проти України.

Для отримання соціальної стипендії учасникам бойових дій та їхнім дітям досить буде пред’явити довідку про безпосередню участь у бойових діях, якщо у них ще не оформлено посвідчення учасника бойових дій (УБД).

Також значно спрощено отримання соціальної допомоги для осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, а також для осіб, які не мають права на пенсію, та осіб з інвалідністю.

0 Комментариев