В Україні подешевшають овочі і фрукти

news

Санкції Росії проти турецьких товарів знизять ціни на деякі продукти в Україні, оскільки імпорт фруктів і овочів з Туреччини може зрости. Інформує gazeta.ua.

Про це сказала в ході Міжнародної конференції “Овочі і фрукти України-2015. Перезавантаження” керівник проекту “АПК-Інформ: овочі і фрукти” Тетяна Гетьман.

“Очікується зниження цін на тепличні огірки, томати, мандарини, інші цитрусові, які йдуть з Туреччини, гранати, виноград. Зараз турецькі постачальники розгортаються в бік України”, – сказала вона.

Експерт очікує також збільшення поставок турецької цибулі в Україну в січні, що також сприятиме зниженню цін на цей товар.

За словами експерта, Україна є третім ринком за обсягами реалізації для турецьких овочів і фруктів після Євросоюзу і Росії.

“Якщо тиждень тому вхідна ціна на турецький мандарин в Україні на турецький мандарин була приблизно 21 гривень за кілограм, на сьогодні вона вже розглядається на рівні 17-18 гривень за кілограм”, – сказала Гетьман.

При цьому, додала вона, зниженню цін на овочі і фрукти також сприятиме скасування додаткового імпортного збору з 1 січня 2016 року.

 

0 Комментариев