В Україні буде День поліції

news

4 серпня 2016 року Україна вперше відзначить нове свято. Президент Петро Порошенко підписав указ про святкування 4 серпня Дня національної поліції, повідомляє Корреспондент.net.

“Враховуючи значення і роль Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримки публічної безпеки і порядку, глава держави заснував в Україні нове свято – День Національної поліції України”, – йдеться в повідомленні.

Починаючи з 2016 року, це свято відзначатиметься 4 серпня – в день підписання президентом закону “Про Національну поліцію”. При цьому, інформує прес-служба глави держави, День міліції (20 грудня) більше в Україні відзначатися не буде.

Крім цього, Порошенко підписав указ “Про символіку Національної поліції України”, яким затвердив емблему, прапор Нацполіції України та порядок їхнього використання.

Емблемою Нацполіції України є срібна (біла) восьмикутна промениста зірка, в центрі якої розміщено малий Державний Герб України.

Прапором Нацполіції України є прямокутне полотнище синього кольору, в центрі якого розміщена емблема Нацполіції. Крім того, указом затверджено зразок службового прапора територіального органу, науково-дослідної установи Нацполіції.

Також глава держави підписав указ “Про перелік посад, що можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах і організаціях” з чітким переліком посад в центральному апараті та структурних підрозділах Міністерства внутрішніх справ і установах та організаціях, що належать до сфери управління МВС.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев