Уряд призначив додаткові виплати постраждалим євромайданівцям

news

Повідомляє gazeta.ua

Уряд прийняв рішення призначити виплати всім учасникам Євромайдану, які отримали тяжкі тілесні ушкодження та ушкодження середньої тяжкості.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з учасниками Євромайдану, постраждалими під час подій зими 2013-2014 років, 21 листопада в День Свободи та Гідності.

Глава уряду нагадав, що всі сім’ї загиблих героїв Майдану вже отримують відповідну допомогу від держави.

“Для того, щоби робота по виплатам була постійна, нам треба скоординувати вашу діяльність і наших профільних міністерств: Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики”, – звернувся він до учасників зустрічі.

Яценюк звернувся до міністра культури України В’ячеслава Кириленка, наголосивши на необхідності прискорити процедуру формування єдиного реєстру постраждалих під час Євромайдану.

Окрім цього, Яценюк підкреслив важливість питання соціальної адаптації, реабілітації, працевлаштування постраждалих учасників Майдану: “Тут також уряд повинен працювати разом з майданівцями”.

Нагадаємо, що сьогодні в Києві та інших населених пунктах проходять урочистості та меморіальні заходи присвячені другій річниці Революції Гідності за участі представників органів влади та громадянського суспільства.

0 Комментариев