Україна перекриє товарообіг з Кримом

news

Повідомляє gazeta.ua

Президент України Петро Порошенко запропонував прем’єр-міністру Арсенію Яценюку створити робочу групу щодо припинення вантажного транспортного сполучення з тимчасово окупованих Кримом.

“Президент України Петро Порошенко звернувся з листом до прем’єра України Арсенію Яценюку, в якому запропонував невідкладно створити робочу групу для всебічного аналізу питання припинення вантажного транспортного сполучення та припинення товарообігу з тимчасово окупованою територією АРК (в обидва напрямки) та підготовити проекту відповідного рішення”, – сказано в повідомленні прес-служби президента.

Також у листі президент наголошує на необхідності тимчасово припинити вантажне автомобільне і залізничне сполучення з Кримом до прийняття остаточного рішення уряду з цього питання.

“Останнім часом істотно загострилося протистояння між громадськими активістами та окупаційною владою Криму. Відкрито низку кримінальних справ проти ініціаторів торгової блокади Криму. Ініціатори безстрокової акції блокування поставок українських товарів на Кримський півострів, яка почалася 20 вересня поточного року, вимагають повністю припинити торговельні відносини з окупованої територією”, – сказав Порошенко.

У свою чергу, прем’єр Арсеній Яценюк підтримує призупинення вантажного товарообігу з Кримом. Глава МВС України Арсен Аваков пропонує зупинити товаропотік з Кримом рішенням украънського уряду.

“Вважав би за необхідне в умовах диверсійно-терористичних загроз, при яких є масові громадянські протести, вважаю за необхідне зупинити товаропотік з РФ і далі комісійно приймати рішення, з запрошення кримськотатарського Меджлісу”, – заявив Аваков на екстреному засіданні Кабінету міністрів.

0 Комментариев