Україна отримає від США мільярд доларів

news

Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Джозеф Байден домовилися про підписання угоди щодо третього траншу кредитних гарантій на один мільярд доларів. Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко, — пише Корреспондент.net.

“Порошенко і Байден домовилися про підписання угоди щодо третього траншу кредитних гарантій на 1 мільярд доларів”, — написав він у Twitter.

Нагадаємо, раніше Байден під час зустрічі з Порошенком у Вашингтоні назвав умову надання нових кредитних гарантій від США — формування нового уряду України, готового працювати з МВФ. Пізніше президент США Барак Обама підтвердив, що третій транш кредитних гарантій розміром 1 мільярд доларів буде надано після завершення процесу формування українського уряду.

Порошенко і Байден домовилися щодо третього траншу мільярд доларів

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев