У Володимирі-Волинському відбувся форум присвячений децентралізації. ФОТО

31-го березня, в рамках Форуму “Децентралізація – шлях до розвитку громад”, була організована екскурсія до Зимненської об’єднаної територіальної громади.
Про це пише “БУГ”.
Мета цього заходу – оглянути у селах Зимне, Бубнів та Селець об’єкти, які були відремонтовані чи реконструйовані за рахунок державних чи інших коштів після створення ОТГ.
Спочатку учасники Форуму “Децентралізаія – шлях до розвитку громад” відвідали Зимненський будинок культури в приміщення якого нещодавно “переїхали” адміністрація ОТГ, ЦНАП та пошта. Таке використання величезного приміщення не лише дозволяє економити на опаленні, але й створює комфорт для жителів громади, адже всі основні структури тепер розміщені поряд.
Далі була екскурсія у Зимненський НВК, музичну школу та дитячий садочок. Усі ці об’єкти відремонтовані та забезпечені матеріально технічною базою за рахунок державних, проектних коштів та допомоги спонсорів.
Після цього учасники форуму відвідали дитячий садочок у Бубнові та ЦНАП у Сельці, який розмістили у будинку культури.
я
Автор статті: Мар'яна Метельська