У Волинській ОДА потурбуються, “щоб платіжки не шокували населення”

news

Більше третини волинських родин отримуватимуть житлові субсидії цьогоріч. Про це стало відомо сьогодні, 2 листопада, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.

Про це повідомляє Слово Волині.

Директор департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Оксана Гобод повідомила, що наразі в області програмою житлових субсидій охоплено 117 тисяч домогосподарств – 7 тисячам волинських родин субсидії було призначено протягом минулого тижня.

Посадовиця зауважила, що Волині вдалось виконати завдання Уряду щодо мінімальної кількості громадян, які повинні отримати житлові субсидії, однак органи соцзахисту на цьому зупинятись не планують і до кінця листопада хочуть подолати межу у 130 тисяч допомогосподарств.

Нагадаємо, що в Кабінеті Міністрів визначили мінімальний показник призначення субсидій на Волині на рівні 113 тисяч родин.

Зауважимо також, що в області всього є 345 тисяч домогосподарств, тому житлові субсидії отримуватиме кожна третя родина.

Оксана Гобод додає, що протягом останнього тижня працівники управлінь соціального захисту населення здійснили перерахунок розміру субсидій через початок опалювального сезону, втім після появи нової Постанови Кабінету Міністрів про ліміти споживання газу це доведеться зробити ще раз.

Оксана Гобод також пригрозила покаранням головам РДА, які не сприяють призначенню житлових субсидій.

За її словами, щодо очільників районів, які не виконують своїх обов’язків, застосовуватимуться дисциплінарні заходи, а саме – напрявлятиметься подання Міністру соціальної політики.

Також задля швидшого призначення житлових субсидій в області відбувається ротація працівників управлінь соціального захисту населення, продовжуються виїзди працівників у райони.

«Я думаю, що ми виконаємо поставлені Урядом завдання, щоб платіжки, які прийдуть в листопаді, не шокували населення», – резюмувала жінка.

Голова ОДА Володимир Гунчик додав, що найбільш активно над призначенням субсидій попрацювали у містах Луцьк, Ковель та Володимир-Волинський, в Ратнівському, Ківерцівському та Іваничівському районах.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев