У “Волиньобленерго” готують графіки віялових відключень електроенергії

news

На Волині готують графіки віялових відключень електроенергії, аби в разі потреби, швидко їх застосувати на практиці. Про це стало відомо сьогодні, 2 жовтня, під час розширеного засідання Антикризового енергетичного штабу області.

Про це повідомляє Слово Волині.

Під час засідання в керівництва ПАТ «Волиньобленерго» поцікавились, чи цьогоріч передбачаються віялові відключення електроенергії такі ж, які були минулого року.

Директор з комерційних питань електропостачального підприємства Дмитро Іванов своєю чергою зауважив, що робота з розробки таких графіків триває.

Ця робота проводиться в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду, попри те, що поки достовірно невідомо, чи будуть в області віялові відключення електроенергії.

«Потрібно розуміти, що ми мали прецедент минулого року, тому, щоб не повторити проблем, коли віялові відключення електроенергії проводились неорганізовано, київським диспетчером вимикалось все підряд і світла не було по 3-4 години. Для цього і проводиться підготовча кампанія, складаються графіки, щоб у випадку виникнення кризової ситуації, Волинь була готова до неї», – наголосив посадовець та попросив голів РДА відповідально підійти до вирішення цього питання.

Голова облдержадміністрації підтримав позицію «Волиньобленерго» та підкреслив, що графіки віялових відключень електроенергії повинні бути готовими щонайменше за місяць, а краще – за два, до настання кризового періоду, який імовірно спостерігатиметься у листопаді-грудні.

За словами очільника області, керівництво районів повинно попередити споживачів, що у випадку виникнення екстримальної ситуації в галузі електропостачання, застосовуватимуться віялові відключення.

0 Комментариев