У столиці Чехії з’явилося відділення Nova Post

news

Чехія приєдналася до списку країн Європейського союзу, де почали функціонувати відділення компанії Nova Post. Раніше компанія відкрила відділення в Польщі, Литві та Молдові.

Тепер українці, що проживають у Чехії, мають зручну можливість надсилати речі додому, в Україну, а також швидко отримувати посилки, документи та навіть великогабаритні вантажі від своїх рідних. Відділення Nova Post розташоване у Празі, за адресою Pod Višňovkou 1664/29, та щоденно приймає документи, посилки та вантажі вагою до 1000 кг для надсилання та отримання.

Ми маємо експертизу у швидкості доставки, багаторічний досвід у кросбордингових послугах та новітні розробки для клієнтів. Ми доставимо в Чехію будь-які товари з усього світу у найкоротші терміни. А також полегшимо вихід чеських компаній на український споживчий ринок, де на них чекають понад 30 млн клієнтів. Вже цього року ми відкриємо додаткові відділення Nova Post в Празі та Брно та інвестуємо у розвиток  компанії в Чехії 3 млн чеських крон,
— прокоментував відкриття Вячеслав Климов, співвласник групи компаній Нова пошта.

Тимчасовий повірений у справах України в Чехії пан Віталій Усатий став поважним гостем на відкритті та першим відправив в Україну вітальну листівку.
З 24 лютого 2022 року ми є свідками подій, які сприймаємо як найбільшу кризу в історії Європи 21-го століття. Вторгнення спричинило надзвичайні економічні явища, та попри щоденні виклики, українській бізнес проявляє неабияку адаптивність, стійкість й незламність.

Приклад успішного приватного бізнесу — Нова пошта. Компанія невпинно продовжує здійснювати доставку як у деокуповані райони України та до лінії фронту, так і за кордон. Впевнений, що професійна робота фахівців Нової пошти сприятиме налагодженню взаємовигідної співпраці українських і чеських компаній та залученню інвестицій для якнайшвидшої відбудови України. Розширення географії діяльності Нової пошти в європейських країнах підтвердило конкурентоздатність вітчизняного бізнесу у наданні якісних послуг на рівні світових стандартів,

— зазначив Віталій Усатий, Тимчасовий повірений у справах України в Чехії.

Відділення відкрито для клієнтів щоденно. Термін доставки — від 5 робочих днів.

Українцям за кордоном на замітку: мобільні офіси “Паспортного сервісу” запрацювали у Чехії та Словаччині

Вартість доставки з України в Чехію:

· документи – 250 грн;

· посилки до 2 кг – 400 грн;

· посилки до 10 кг – 600 грн;

· посилки до 30 кг – 1200 грн;

· вантажі від 31 кг до 1000 кг – 40 грн за 1 кг ваги.

Більше інформації можна знайти за посиланням:  https://novaposhta.ua/delivery_to_czech_republic/?tariffs 

0 Комментариев