У старій частині Луцька “несподівано” знайшли архітектурну пам’ятку. ВІДЕО

news

Договір оренди на вул. Кафедральна, 13 у Луцьку не вдалося розірвати, оскільки за кілька днів до голосування на сесії з’явився документ, що підтверджує наявність там будівництва. Про це йдеться у сюжеті “Громадське.Волинь”.

Про це повідомив Павло Данильчук, голова постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, на спільному засіданні з групою експертів.

Вул. Кафедральна розташована в історичній частині міста. Кілька років тому місцевий підприємець хотів тут збудувати багатоповерхівку. Але під час археологічних досліджень було встановлено, що об’єкт має історико-культурну цінність. Як пам’ятку його досі не зареєстрували. Голова експертної групи Ігор Левчук розповів, що усі необхідні для цього документи давно передали у Волинську ОДА, але там справу гальмують. На його переконання, пам’ятку у такий спосіб навмисно знищують. Адже археологічні дослідження зупинено через відсутність коштів, на місці розрито котлован і жодні роботи не здійснюються.

Те, що на Кафедральній,13 немає жодного будівництва, підтвердив і Павло Данильчук. Звідки з’явився документ про 3% незавершеного будівництва на цій території і хто може це перевірити, він намагався з’ясувати у посадовців з управлінь земельних ресурсів і містобудування та архітектури.

Після тривалих сперечань члени комісії вирішили звернутися в обласну прокуратуру, управління МВС у Волинській обл., управління державної архітектурно-будівельної інспекції – аби ті здійснили відповідні перевірки.

0 Комментариев